Karl Höglund litografi
2012-02-22
121970
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Dansande par, signerad och numrerad Karl Höglund 166/200, 40x28 cm