Maria Röhl blyerts
2012-02-22
121933
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RÖHL, Maria (1801-1875): 2 st, porträtt, a tergo beskrivning av porträtten, signerade och daterade Maria Röhl 1857 samt 1858, blyerts, 26x18 cm, 26x17 cm
Gulnade, fläckade