Ragnar Swahn oljemålning
2012-02-22
121928
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SWAHN, Ragnar (1888-1964): Motiv från Öland, signerad R. Swahn, olja på duk, 81x112 cm