Svante Kede Vid foten av Mont Blanc nära Charmonix
2012-02-22
121925
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KEDE, Svante (1877-1955): "Vid foten av Mont Blanc nära Chamonix", signerad och Svante Kede, olja på duk, 63x56cm