Oljemålning alplandskap
2012-02-22
121920
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GRABWINKLER, P, Alplandskap, signerad och daterad P. Grabwinkler 22, olja på duk, 69x105 cm