Yrjö Edelmann litografi
2012-02-22
121890
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMAN, Yrjö (född 1941): Skrynklat papper, signerad Y Edelmann, 13/175, färglitografi, 75x53 cm