Kinesiska tallrikar
2012-02-22
121886
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger, diameter 22 cm
Smärre skador