Litografi Stockholms slott
2012-02-22
121881
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LJUNGDAHL, David (1870-1940): Kongl slottet.., signerad i plåtenD. Ljungdahl, 47x72 cm