Roland Svensson litografi
2012-02-22
121855
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Tornö Möja", signerad Roland S, 228/360, färglitografi, 41x30 cm