Roland Svensson litografi
2012-02-22
121852
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Tornö Möja marsdag, signerad Roland S, 236/360, färglitografi, 40x30 cm