Tom Kristensen färglitografi
2012-02-22
121840
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KRISTENSEN, Tom (Australien född 1962):"Double happy", färglitografi, signerad och daterad 2006, 34/50, 29x37,5 cm