Reseschatull 17/1800-tal
2012-02-22
121830
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RESESCHATULL, 17/1800-tal, Japan, höjd 34 cm, 46x29 cm
Smärre skador