Grafik Palle Nielsen Christer v Rosen
2012-02-19
121818
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRAFIK (5) bla Palle NIELSEN (Danmark 1920-2000) och Christer von Rosen (född 1928), delvis signerade, etsningar/träsnitt, varierande mått