Roberto Matta litografi
2012-02-19
121775
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Figurkomposition, signerad, 82/95, färglitografi, 55x41 cm