Visirhjälm och rustning

Visirhjälm och rustning
Visirhjälm och rustning
Visirhjälm och rustning
Visirhjälm och rustning
Visirhjälm och rustning
Visirhjälm och rustning
Visirhjälm och rustning
Visirhjälm och rustning
Visirhjälm och rustning
Visirhjälm och rustning

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

VISIRHJÄLM, 1500-tal, på senare 1900-tals helrustning, monterad på ställning, total höjd 180 cm

Skador, lagningar, kompletteringar

121763

2012-02-20