Torsten Renqvist etsning
2012-02-18
121699
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RENQVIST, Torsten (1924-2007): "Ensam i rummet", signerad och daterad T. Renqvist -55, 6/45, etsning, 25x21 cm