Gevorg Yeghiazarian oljemålning
2012-02-18
121655
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
YEGHIAZARYAN, Gevorg (1963): Figurkomposition, signerad och daterad -93, olja på duk, 61x80 cm