Tigran Matulian blandteknik
2012-02-18
121647
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATULIAN, Tigran (Armenien 1960): "The sitting girl", signerad och daterad a tergo 1993, blandteknik, 40x30 cm