Oljemålning med motiv från Venedig
2012-02-18
121642
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv från Venedig, olja på pannå, osignerad, 13x18 cm