Avetik Chitchian oljemålning
2012-02-18
121641
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHITCHIAN, Avetik (Armenien 1962): "Still Life with a lamp", signerad och daterad 1992, olja på duk, 40x50 cm