Lennart Rodhe färglitografi
2012-02-17
121625
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1998, EA, färglitografi, bladstorlek, 77x59 cm