Monica Lorentzon olja
2012-02-17
121558
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LORENTZON, Monica (född 1940): Svävande modeller, signerad M. Lorentzon, olja på pannå, 69x99 cm