Vinglas 17/1800-tal
2012-02-17
121540
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VINGLAS, 4 st, 17/1800-tal, höjd 12-16,5 cm
Nagg