Starkvinsglas omkring 1800
2012-02-17
121532
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
STARKVINSGLAS, 4 st, omkring 1800, blått glas, höjd 11,5 cm
Nagg, ett glas med lagning