Marcel Strüver serigrafi
2012-02-16
121510
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STRÜVER Marcel van Zuylen (samtida) "Reservoir dogs", signerad Marcel, numrerad, färgserigrafi, 69x48 cm