Joakim Allgulander färglitografi
2012-02-16
121486
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Explorers", signerad Joakim Allgulander, 10/230, färglitografi, 45x74 cm