Tekanna i glaserat lergods
2012-02-16
121466
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TEKANNA, glaserat lergods, pagodmotiv, höjd 20 cm
Skador, lagningar, bottenspricka