Ulf Gripenholm färglitografi
2012-02-16
121453
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): "Stadsmiljö", signerad, daterad och numrerad Ulf Gripenholm 1977 154/250, färglitografi, 52x70 cm