Yrjö Edelmann färglitografi
2012-02-17
121441
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Man i naturen, signerad Y Edelmann, 51/125, färglitografi, bladstorlek 68x54 cm
Ngt gulnad