Fernandez Arman färglitografi
2012-02-17
121434
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ARMAN, Fernandez (Frankrike 1928-2005): Komposition med gem, signerad, 91/300, färglitografi, bladmått 65x48 cm