Olle Bonnier färglitografi
2012-02-17
121429
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BONNIER, Olle (född 1925): (2) Komposition, signerad och daterad -64, 18/150, färglitografi, 32x63 cm
Löst bakstycke