Oljemålning 1800-tal
2012-02-16
121338
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Interiör med figurer, olja på duk, 37x45 cm