Ljuskrona 1800-talets andra hälft
2012-02-15
121309
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
LJUSKRONA, för 12 ljus, 1800-talets andra hälft, förgylld metall, stomme av sten, höjd 98 cm