Jan Naliwajko oljemålning
2012-02-15
121287
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NALIWAJKO, Jan (född 1939): "Allegori I" signerad o daterad 1974 J Naliwajko, olja på duk, 135x196 cm
Färgbortfall