PG Thelander
2012-02-15
121248
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
THELANDER, Pär Gunnar (född 1936):"Linnea Borealis" signerad PG Thelander, etsning, 14/120, 11x,15,5 cm