Kunisada träsnitt
2012-02-15
121167
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TOYOKUNI III/Kunisada (1786-1864): Skådespelare, 1800-tal, signerad Gototei Kunisada ga, färgträsnitt, 36x24 cm
Skador