Roy Friberg komposition
2012-02-15
121154
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
FRIBERG, Roy, (född 1920): Komposition, signerad RF 85, 37/225, litografi, 44x60 cm