Elias Erdtman olja
2012-02-15
121117
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ERDTMAN, Elias (1862-1945): Sommarlandskap med röd stuga, signerad E Erdtman, olja på duk, 44x59 cm