Roland Svensson litografi
2012-02-15
121109
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdbild, signerad Roland S. 92 181/290, färglitografi, 29x46 cm