Oidentifierad konstnär
2012-02-15
121105
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Musicerande barn, otydligt signerad, olja på pannå, 39x31 cm