Kunisda träsnitt
2012-02-14
121096
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KUNISADA/Toyokuni III (1786-1864): Försäljerska, signerad gototei Kunisada ga, träsnitt, 34x22 cm
Slitage, skador