Akvarell Per Julius
2012-02-14
120957
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JULIUS, Per (född 1951): "Höstdag vid Bluffy", signerad P. Julius, akvarell, 32x20 cm