Ola Billgren färglitografi
2012-02-14
120948
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BILLGREN, Ola (1940-2001): Komposition med ansikte, signerad Ola Billgren -84, E. A, färglitografi, 34x29 cm