Charles Sjöholm oljemålning
2012-02-14
120947
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): Interiör med figurer, signerad och daterad C Sjöholm -95, olja på duk, 50x61 cm