Bengt Fransson oljemålning
2012-02-14
120943
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Mot staden", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 50x61 cm