Bengt Fransson oljemålning
2012-02-14
120931
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): Flanörer i staden, signerad, olja på duk, 35x27 cm