Lars Florén oljemålning
2012-02-13
120924
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FLORÉN, Lars (1889-1979): Landskap med kvinna, signerad och daterad Florén -38, olja på pannå, 48x51 cm