Lars Andersson oljemålning
2012-02-14
120923
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERSSON, Lars (född 1940): Komposition i Skärgårdsmiljö, olja på duk, signerad L.A à tergo, 33x41 cm