Kjell Leander Engström
2012-02-13
120922
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ENGSTRÖM, Kjell Leander (född 1914): Fjällandskap, signerad Kjell, olja på pannå, 32x39,5 cm