Gunnar Zetterström oljemålning
2012-02-13
120910
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): "Grisslehamn", signerad och daterad G Zetterström Grisslehamn 1958, olja på duk, 46x55 cm